Haberler / Duyurular

Doruk 190S Altur filosunda

 Personel servis taşımacılığının önde gelen firmalarından Altur, müşterilerine daha konforlu hizmet vermek için Otokar’ın Doruk 190S modelini filosuna ekledi. Firma, 5 adet Doruk 190S alarak filosunu güçlendirdi.

Altur’a satışı gerçekleştirilen 5 adet Doruk 190S, firmanın tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. Teslimat töreninde Altur Turizm İcra Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül hazır bulundu.

Albayrak geçen sene aldıkları 20 adet Sultan 125S araçtan duydukları memnuniyetin Doruk 190S modelini almalarında önemli bir etken olduğunu söyledi.

Abdurrahim Albayrak, “Otokar’ın taşımacılık sektöründe bir deneyimi var. Konfor ve ekonomik işletme giderleri bizleri bu markaya daha çok yaklaştırıyor. Otokar araçlarını filomuza dahil etmekten mutluyuz” dedi.

Basri Akgül ise Türkiye’nin en önemli servis hizmeti sunan şirketlerinden Altur ile işbirliği yapmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Altur ile Otokar’ın işbirliği yıllardır başarılı bir şekilde devam etmektedir. Bu güzel işbirliğinin uzun yıllar daha devam etmesini diliyorum” diye konuştu.

 

 http://www.ulasimgazetesi.com/?id=2324&f=yorumekle» Diğer Duyurular